Pogledajte gol Mitrovića u 90. minuti koji je Srbiju odveo na Svjetsko prvenstvo

Nogometna reprezentacija Srbije osigurala je direktan plasman na Svjetsko prvenstvo u Kataru nakon senzacionalne pobjede protiv Portugala u Lisabonu rezultatom 2:1, a heroj gostiju bio je Aleksandar Mitrović koji je pogodio u 90. minuti.

Srbija je odigrala izuzetno kvalitetnu utakmicu i sasvim zasluženo pobijedila Portugal, a gol odluke pao je u 90. minuti.

Tadić je ubacio loptu, a na drugoj stativi je Mitrović ostao sam i onda glavom pogodio mrežu Patricija. Na terenu je uslijedilo veliko slavlje gostujućih igrača.

Nakon što je Mitrović postigao gol, komentator Sport Kluba je u delirijumu proslavio ovaj trenutak i činjenicu da je reprezentacija Srbije osigurala direktan plasman na Svjetsko prvenstvo.