Pogledajte dva gola Hajrovića u visokoj pobjedi Dinama protiv Fenerbahcea (VIDEO)

Zagrebački Dinamo sinoć je na Maksimiru u susretu grupne faze Evropa lige deklasirao turski Fenerbahcea rezultatom 4:1.

Šunjić je u 16. minuti doveo Dinamo u prednost, a desetak minuta kasnije bh. internacionalac Izet Hajrović pogađa za 2:0.

Gosti su smanjili preko Neustadtera u 47. minuti, ali do kraja meča Dinamo je postigao još dva gola i stigao do ubjedljive pobjede.

Prvo je sjajni Hajrović u 57. minuti povećao na 3:1, da bi konačnih 4:1 postavio Olmo u 60. minuti.

Hajrović je zamijenjen u 81. minuti, dok je Amer Gojak odigrao cijeli susret za Dinamo te zaradio žuti karton.

Luke Menala nije bilo u kombinaciji za večerašnji duel.