Najmlađi su pripremili i poklone za Dedića što je kod našeg reprezentativca izazvalo osmijeh na licu. 

Foto: Radio Gračanica

Bh. reprezentativac Amar Dedić stigao je u Bosnu i Hercegovinu, a to je jučer potvrdio objavivši fotografiju sa članovima porodice.

Mještani Donje Orahovice, u Gračanici, organizovali su danas spektakularan javni doček za Amara Dedića. Inače, Amarov otac dolazi iz ovog mjesta. 

Njegovi fanovi, mještani Donje Orahovice, ali i okolnih mjesta okupili su se u velikom broju, gdje je upriličeno druženje s reprezentativcem BiH. 

Brojni fanovi imali su priliku fotografisati se sa Dedićem, razgovarati i dobiti autogram od našeg reprezentativca.

dedic-docek-gracanica
Radio Gračanica

Posebnu radost ovo je donijelo najmlađima, koji su konačno imali priliku upoznati igrača. 

Sa Dedićem je na bini bio i sportski komentator Marjan Mijajlović koji je upotpunio atmosferu sportskim razgovorima. 

dedic-docek-gracanica
Radio Gračanica

Najmlađi su pripremili i poklone za Dedića što je kod našeg reprezentativca izazvalo osmijeh na licu.