Pjanić zbog povrede morao ranije napustiti teren

Lecce i Juventus su odigrali susret devetog kola italijanske Serije A, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, da bi Dybala u 50. minuti iz penala pogodio za vodstvo Juventusa. Naš reprezentativac Miralem Pjanić je iznudio najstrožiju kaznu.

Ipak, pet minuta kasnije dosuđen je penal za Lecce, a siguran realizator bio je Mancosu. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Miralem Pjanić je počeo utakmicu od prvem minute za Juventus, ali je zamijenjen u 67. minuti zbog povrede.

Za sada nije poznato koliko će i da li će Miralem biti van terena.

Naš reprezentativac je u septembru tekuće godine zamijenjen u prvom poluvremenu u meču Fiorentine i Juventusa zbog povrede, ali srećom brzo se oporavio i zaigrao za svoj tim te reprezentaciju BiH.