Pjanić postigao fantastičan pogodak za pobjedu i povratak Juventusa na vrh

U okviru petog kola italijanske Serie A Brescia je dočekala ekipu Juventusa. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:2.

Domaćin je prvi došao do prednosti u četvrtoj minuti utakmice, kada je Alfredo Donnarumma pogodio mrežu Wojciech Szczesnyja. Do kraja prvog poluvremena gosti uspjeli doći do izjednačenja.

Igrao se 40. minut utakmice, kada je nakon kornera Paulo Dybale, nespretnom reakcijom Jhon Chancellor zatresao svoju vlastitu mrežu za konačan rezultat prvog poluvremena od 1:1.

U drugom poluvremenu Stara dama je preokrenula potpuno utakmicu i došla do pobjede, a glavni junak iste bio je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Miralem Pjanić.

Pjanić je u 63. minuti fantastično uhvatio volej nakon što je Dybala pogodio samo živi zid iz slobodnog udarca. Golman nije imao apsolutno nikakve šanse da odbrani taj udarac. (Tuzlanski.ba)