Pep Guardiola 'zaplijenio' 60 boca šampanjca u svlačionici nakon pobjede Cityja nad Realom
Foto: Tuzlanski.ba

Menadžer Manchester Cityja Pep Guardiola nije se etablirao kao jedan od najvećih menadžera svih vremena tako što je prerano slavio, što je osobina koju pokušava usaditi i svojim lovcima na tri titule.

Naime, bivši trener Barcelone i Bayern Münchena 'zaplijenio je 60 boca šampanjca' koje je ekipa imala u pripravnosti nakon nedavne pobjede od 4-0 nad Real Madridom.

Revanš utakmica polufinala Lige prvaka bila je nevjerojatan uspjeh koji je zapečatio ukupnu pobjedu od 5-1, ali Guardiola je zabranio slavlje sve dok ne osvoje prvi od trofeja.

Daily Mail je izvijestio da je šef Cityja naredio da se šampanjac ukloni iz svlačionice.

Trostruki prvaci konačno su uspjeli proslaviti šampanjcem u subotu nakon što su proglašeni osvojili titulu Premier lige.