Odlična partija: Vedad Ibišević postigao dva gola za Herthu (VIDEO)

Vedad Ibišević postigao je nove golove za Herthu u duelu četvrtog kola Bundeslige protiv Borussije M'Gladbach.

Naš napadač se nakon pola sata igre odlično snašao u šesnaestercu nakon centaršuta Plattenhardta i zatresao mrežu gostiju za izjednačenje.

Prethodno je Hazard iz penala doveo Borussiju u vodstvo, a tri minute nakon gola Ibiševića Lazaro je donio preokret i vodstvo Herthi nakon prvog poluvremena.

Ibišević je drugim golom u 63. minuti donio Herthi novu prednost u meču rezultatom 3:2, nakon što je prethodno vodila sa 2:1.

Za 4:2 u 73. minuti pogodio je Duda što je bio i konačan rezultat susreta. (Tuzlanski.ba)