Odlična atmosfera u derbi susretu: Pogledajte kako izgledaju tribine Tušnja

Nakon prvog poluvremena FK Sarajevo vodi protiv ekipe FK Sloboda u okviru šestog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine sa 1:0 na stadionu Tušanj.

Crveno-crni su odlično započeli susret, ostvarili su posjed lopte, žestoko opsjedali gol Sarajeva a Kurtalić i Beganović nisu uspjeli savladati Dizdarevića.

U 15. minuti susreta goste nakon jednog kontra napada u vodstvo dovodi Bodul. Odmah nakon primljenog pogotka crveno-crni su napravili odličnu šansu nakon “skraćenog kornera”. Nakon centaršuta Muharema Ćivića najveći u skoku bio je Josip Balić, ali je njegov udarac otišao pored lijeve stative. Prvo poluvrijeme je okončano rezultatom 1:0 za goste, kraj prvog dijela obilježilo je nekoliko spornih reakcija koje su izazvale buru protesta sa tribina.

• U odnosu na dosadašnje domaće utakmice, zapadna tribina stadiona je ispunjena do posljednjeg mjesta, dok je sjeverna tribina znatno ispunjenija u odnosu na protekle susrete.

Atmosferu sa tribina koju je zabilježio fotograf portala Tuzlanski.ba pogledajte u prilogu.