Novi gol Hodžića: Dinamo slavio protiv Intera iz Zaprešića (VIDEO)

Armin Hodžić igra u odličnoj formi i s pravom je hit proljetnog dijela sezone u Hrvatskoj, a svoju golgetersku seriju nastavio je i danas.

Dinamo je na svom terenu danas dočekao Inter iz Zaprešića, savladavši ga sa 2-0 za četvrtu pobjedu u četiri utakmice proljetnog dijela sezone u svim takmičenjima.

U svim ovim utakmicama Armin Hodžić je postigao najmanje po jedan gol, a danas je gol postigao u 88. minuti susreta. Bio mu je to osmi pogodak u četiri utakmice proljetnog dijela sezone, a s obzirom na to kako trenutno igra, nema sumnje da će i u nastavku sezone biti u vrhunskoj formi. Prvi gol na utakmici postigao je Pivarić.

Ovom pobjedom drugi Dinamo je stigao na 55 bodova, tri manje uz utakmicu više od vodeće Rijeke koja od 17 sati igra na svom terenu protiv Lokomotive, dok je Inter ostao osmi s 21 bodom. Na dnu su Split s 12 i Cibalia s 9 bodova.

Tokom utakmice Bad Blue Boysi poručili su šta misle o HNS-u i Zdravku Mamiću. (Tuzlanski.ba)