Navijaču se bore za život na utakmici Cadiza i Barcelone

Za vrijeme utakmice Cadiza i Barcelone u petom kolu došlo je do prekida utakmice u 81. minuti, pri rezultatu 2:0 za goste iz Barcelone.

Jednom je navijaču pozlilo pa je sudac Cerro Grande prekinuo meč. Prekid je trajao više od 20 minuta, a nakon toga sudac je poslao igrače u svlačionicu i prekinuo utakmicu.

Navijaču pozlilo, utakmica prekinuta

Prema prvim informacijama iz Španije, jednom je navijaču pozlilo. Izgubio je svijest i srušio se. Vratar Cadiza Ledesme je u jednom trenutku trčao s defibrilatorom prema nesretnom navijaču, kako bi pomogao medicinskom timu. Barcelonin Ronald Araujo odmah se počeo moliti na terenu.

Srčani problemi

Nakon što je navijaču pozlilo zbog srčanih problema, ostatak gledatelja zvižducima je sucu skrenuo pažnju da se nešto događa. On je odmah prekinuo meč kada je vidio što se dogodilo. Barcelona je povela golom Frenkieja de Jonga u 55. minuti, a na 2:0 povisio je Robert Lewandowski deset minuta kasnije. (Index.hr)