Navijač Rome pita “Lazio gdje si?” (VIDEO)

Roma je sinoć pripredila vjerovatno najveće iznenađenje u ovoj sezoni elitnog evropskog takmičenja savladavši favorizovane Katalonce na svom terenu s 3:0.

Plasman Rome u prvo polufinale Lige prvaka u historiji kluba dugo u noć se slavio na ulicama Rima. Tako je jedan vatreni navijač popularne Vučice priliku iskoristio i da malo zadirkuje ljutog gradskog rivala Lazio.

Naime, on se popeo na stolicu nasred jedne raskrsnice mahao zastovom Rome i iz sveg glasa pitao “Laziali, dove siete?” što u prevodi znači Lazio gdje si?.

Kapiten fudbalske reprezentacije BiH Edin Džeko bio je ključni igrač Rome u dvomeču protiv Barcelone.

Džeko je pogodio u prvom susretu kada je Barcelona ostvarila pobjedu rezultatom 4:1, da bi sinoć postigao gol u 6. minuti nakon čega je Roma u potpunosti dominirala terenom.

Također, Edin je izborio kazneni udarac za svoju ekipu što je De Rossi u 58. minuti pretvorio za pogodak i vodstvo od 2:0. Odlučujući gol za Rimljane bilo je djelo Manolasa iz 82. minute.