Nakon genijalne Modrićeve asistencije ne prestaju reakcije: “Ovo je umjetnost, ne fudbal”

Luka Modrić genijalnom je asistencijom vanjskim dijelom stopala odveo Real Madrid u produžetke protiv Chelseaja u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Real je na kraju porazom 2:3 uspio izboriti polufinale takmičenja zahvaljujući 3:1 pobjedi u Lonodnu prošle sedmice.

Igrala se 81. minuta kad je hrvatski internacionalac nevjerovatnom loptom asistirao Rodrygu za 1:3 i rezultat koji je spasio Real Madrid ispadanja.

Snimak Modrićeve nevjerovatne asistencije pojavila se na Twitteru i iz drugog ugla. Lopta za Brazilca Rodryga uistinu je bila čarobna, što se vidi i na posebnom snimku:

Aktualni evropski prvak je vodio 3:0 golovima Mounta u 15., Rudigera u 51. te Wernera u 75. minuti utakmice.