Može li neko zaustaviti Real: Akciji kod gola Casemira prethodila 44 dodavanja za 107 sekundi (VIDEO)

Fudbaleri madridskog Reala uvjerljivom pobjedom 3:0 u gostima kod Deportiva iz La Corune krenuli su u novu sezonu.

Nakon osvojenog Superkupa Evrope i Španije, sinoć su Galaktikosi igrali protiv Deportiva, u La Coruni.

Gosti su sve riješili već u prvom poluvremenu, kada je Gareth Bale zabio iz blizine u 20. minuti, a sedam minuta kasnije Casemiro je udvostručio vodstvo. U 62. minuti Toni Kroos je postavio konačni rezultat.

Fantastična igra Reala, ekipa u kojoj vlada izuzetno pozitivna ,,hemija”, pokazala je sinoć izrazitu nadmoć nad ekipom Deportiva. Posebno se istakla akcija kod gola Casemira, kada je Real odigrao 44 dodavanja, u trajanju od 107 sekundi.

Ono što također impresionira jest podatak da je loptu dirao svaki od Realovih igrača, a najviše Luka Modrić i Isco, svaki po osam puta.

Ovakvom igrom i sjajnom atmosferom u redovima ekipe iz Madrida, ova ekipa je ponovo jedan od najvećih kandidata za osvajanje španske lige, ali i Lige prvaka. (Tuzlanski.ba)