Mladi Zmaj Anes Krdžalić pogodio u debiju za Olimpiju

Mladi bh. reprezentativac Anes Krdžalić (18) postigao je gol u debitantskom nastupu za slovenačku Olimpiju.

Olimpija je u utakmici 21. kola slovenačkog šampionata pobijedila Bravo rezultatom 2:1.

Bh. internacionalac Mario Kvesić (31) je iz penala doveo Olimpiju u prednost u 49. minuti, da bi Krdžalić desetak minuta kasnije zabio za 2:0.

Počasni gol za goste postigao je Kramarić sa bijele tačke u 70. minuti.

Krdžalić, koji je prethodno nastupao za zagrebački Dinamo, je igrao do 77. minute za Olimpiju.

Od 77. minute za pobjednički tim igrao je i drugi U21 reprezentativac BiH Admir Bristrić (19).

Olimpija je lider u Sloveniji sa 51 bodom, dok je drugoplasirani Koper sa 35 bodova i susretom manje.

Bravo se nalazi na sedmoj poziciji sa 22 boda.