Utorak, 16. Aprila 2024.

Mlada reprezentacija BiH poražena od Rumunije (VIDEO)

Mlada fudbalska reprezentacija BiH poražena je danas u Zenici od selekcije Rumunije rezultatom 1:3, javlja Anadolu Agency (AA).

U trećoj utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo U21 selekcija koje će se održati u Italiji i San Marinu reprezentativci BiH su u Trening centru NSBiH u Zenici nakon preokreta poraženi od vršnjaka iz Rumunije.

U 24. minuti Nedelcu je loše reagovao u odbrani i savladao svog golmana za minimalno vodstvo BiH. Nakon osam minuta izjednačenje je gostima donio Pucsas. Golom u 55. minuti preokret u korist Rumunije donio je Coman. Na konačnih 3:1 povisio je Man u sudijskoj nadoknadi vremena.
BiH – Rumunija 1:3 (U-21) [Golovi] by watch-it-now