Milan dijeli poluvrijeme od šampionske titule, samo ih čudo može spriječiti da ne postanu prvaci

Nogometaše Milana samo još poluvrijeme dijeli od osvajanja titule prvaka Italije. Rossoneri u okviru posljednjeg 38. kola Serije A vode na gostovanju protiv Sassuola 3:0 i treba se desiti pravo čudo da ne osvoje naslov.

Strijelac dva gola bio je sjajni Olivier Giroud u 17. i 32. minuti, a za 3:0 je pogodio Kessie u 36. minuti što Milan pozicionira na prvo mjesto bez obzira na rezultat utakmice između Intera i Sampdorije koji se igra u isto vrijeme.

Mreže na Giuseppe Meazzi na poluvremenu miruju, što dodatno odgovara Milanu, a u startnoj postavi Nerazzurra nema našeg Edina Džeke.

Podsjetimo, Milanu je prije posljednjeg kola za osvajanje titule dovoljan bio i bod s obzirom da imaju dva boda više i bolji međusobni omjer od Intera.