Petak, 19. Aprila 2024.

Medunjanin fantastičnim golom iz slobodnjaka donio pobjedu svojoj ekipi (VIDEO)

Haris Medunjanin bio je junak Philadelphije, kada su sinoć na na domaćem terenu savladali ekipu Colorado Rapidsa sa 2:1.

U prvom poluvremenu ekipa Colorada je bila konkretniji protivnik te su nakon 45 minuta igre vodili golom Caverta.  Ipak, nakon solidnog prvog poluvremena Colorada u drugom dijelu utakmice igra im se raspala, a kazna je brzo uslijedila.  Najprije je Sapong izjednačio u 67. minuti utakmice iz penala.

Philadelphija je nakon toga došla do potpunog preokreta. Haris Medunjanin je naštimao loptu i pogodio iz slobodnog udarca u 75. minuti utakmice. Do kraja je ostalo 2:1, a junak preokreta i igrač utakmice bio je Medunjanin.

Philadelphija nakon 12 kola nalazi se na sedmoj poziciji na Istoku MLS lige sa 16 bodova. (A.P. / Tuzlanski.ba)