Majstorska asistencija Messija za prednost Argentine protiv Nizozemske

Drugi četvrtfinalni meč na Svjetskom prvenstvu u Kataru igraju Nizozemska i Argentina.

Na poluvremenu smo počašćeni Messijevom majstorijom i golom Moline za prednost Argentine od 0:1 protiv Nizozemske.

Na scenu je u 35. minutu stupio briljantni Lionel Messi koji je svojim majstorstvom i znanjem uposlio Nauela Molinu koji se odlično snašao pred golom Nizozemske, matirao golmana i bilo je to 0:1 za Argentinu.

Pet minuta kasnije Messi je primio niski pas u šesnaestercu, namjestio se na šut i šutirao iz sve snage po sredini gola. Na njegovu nesreću, Andris Nopert je to dobro odbranio.

Do kraja prvog dijela susreta, “Gaučosi” su sačuvali prednost i poslali “Lale” sa rezultatskim zaostatkom u svlačionicu.