Utorak, 16. Aprila 2024.

Lulić postigao gol u velikoj pobjedi Lazija u Firenci (VIDEO)

Lazio našeg Senada Lulića u sedmom kolu italijanske Serije A upisao je gostujuću pobjedu nad Fiorentinom, a susret je završen rezultatom 2:0.

Do prvog pogotka Rimljani su došli u 38. minuti, kada je Canderva pokazao zavidan pregled igre i poslao odličnu loptu za Đorđevića kojem nije bilo teško matirati golmana Fiorentine.

Domaći tim svim naporima pokušavao je u nastavku utakmice doći do izjednačenja, a najbolju šansu za to imao je u 51. minuti Aquilani, ali lopta je pogodila desnu stativu, prenosi SportSport.ba

Lazio je u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena uspio povisiti prednost, a strijelac je bio Lulić koji je u današnjem susretu bio jedan od boljih pojedinaca u redovima Lazija.