Liverpool teže nego što je očekivano svladao Leicester

U okviru četvrtog kola Premier lige, svoju utakmicu igrali su domaći Leicester protiv Kloppovog Liverpoola.

Njemački trener ni u ovoj utakmici nije među igrače koji konkuriraju uvrstio ovogodišnje pojačanje iz Monaca, Fabinha.

Na gostima su kod prvaka iz 2016. slavili rezultatom 2:1, iako je situacija na terenu izgledala nešto drukčije nego što to rezultat govori.

Naime, Leicester je bio sasvim adekvatan protivnik te je u nekim statističkim pokazateljima bio čak i bolji, samo što to nije uspio pretočiti u rezultatsku prednost. Liverpoolove zvijezde su pogađale – Mane u 10. i Firmino u 45., za koliko-toliko mirno vodstvo na poluvremenu.

Salah je bio nešto indisponiraniji nego inače, promašivao je pa je naposljetku zamijenjen, u 71. je u igru ušao Shaqiri.

U nastavku Leicester smanjuje preko Ghezzala u 63., ali do većeg preokreta nije došlo te su Redsi relativno sigurno upisali nova tri boda na ulasku u novu sezonu Premier lige. (Gol.hr)