Liga prvaka: Dedić i Krunić odigrali kompletne susrete za svoje timove

Amar Dedić (21) odigrao je novih 90 minuta u Ligi prvaka za momčad Salzburga. U okviru iste grupe, Milan našeg Radeta Krunića (29) poražen je sa 0:2 od Chelsea.

Salzburg je večeras u okviru četvrtog kola grupe E odigrao 1:1 u Zagrebu protiv Dinama. Salzburg je prvi stigao do prednosti u večerašnjem meču. Igrala se 12. minuta kada je Seiwald zabio za 0:1.

Ipak, Ljubičić u 40. minuti pogađa za 1:1 i ispostaviće se donosi bod Dinamu. Za Dinamo zbog povrede nije nastupio Luka Menalo (26).

Inače, Dedić je ove sezone odigrao sve četiri utakmice u grupnoj fazi Lige prvaka za Salzburg.

Krunić je odigrao cijeli meč za Milan, a njegov tim je oba gola primio u prvom poluvremenu.

Domaći su od 18. minute igrali sa igračem manje, s obzirom da je Tomori skrivio penal i dobio crveni karton. Siguran sa bijele tačke za prednost Chelsea bio je Jorginho.

Konačnih 0:2 za ekipu iz Londona postavlja Aubameyang u 34. minuti. Chelsea je trenutno lider u grupi sa sedam bodova i ima bod više od drugog Salzburga.