Liga nacija: Zmajevi protiv Crne Gore osvojili bod vrijedan prvog mjesta

Selekcije Crne Gore i BiH su večeras u Podgorici odigrale su 1:1 u okviru trećeg kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija

Već na samom početku Jovović je zaprijetio Šehiću, ali naš golman je odbranio.

U šestoj minuti Hadžikadunić je sjajno centrirao nakon što je Pjanić izveo korner, ali golman Crne Gore izbacuje loptu u novi korner.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu imali su domaći. Igrala se 43. minuta kada je Jovović pogodio prečku gola Šehića.

Selektor Petev je na poluvremenu uveo u igru Luku Menala i to mu se isplatilo.

Igrala se 63. minuta kada je Luka Menalo pogodio i doveo BiH u prednost.

Ipak, u 77. minuti Marušić je uz mnogo sreće pogodio i poravnao na 1:1.

Do kraja meča Crnogorci su imali dvije dobre prilike, ali rezultat se nije mijenjao.

Naša selekcija je trenutno prva u grupi sa pet bodova, Crna Gora i Finska imaju po četiri, dok su Rumuni zadnji sa tri boda.

BiH naredni meč igra za tri dana u Zenici protiv Finske, dok će Crna Gora isti dan gostovati Rumuniji.