Krunić se oporavio i pružio veoma dobru partiju u novoj pobjedi Milana

Rade Krunić se oporavio i nastupio za ekipu Milana prvi put nakon 29. augusta.

Milan je večeras nakon nevjerovatnog preokreta savladao Veronu na svom terenu sa 3:2, a Krunić je odigrao kompletno drugo poluvrijeme.

Gosti su poveli preko Caprarija u sedmoj minuti, da bi Barak u 24. minuti zabio za 0:2.

Trener Milana Stefano Pioli na poluvremenu uvodi Krunića i Castilleja, a u 59. minuti Giroud smanjuje na 1:2.

Kessie je poravnao na 2:2 u 76. minuti, da bi dvije minute kasnije Gutner zabio augotol i ispostaviće se osigurao tri boda Milanu.

Kruniću je ovo bila treća utakmica u sezoni za Milan, a prema podacima portala Sofascore imao je četiri ključna dodavanja (najviše u timu Milana), 13 tačnih dodavanja od 15 pokušaja te dvije oduzete lopte.

Povratak Krunića obradovat će i selektora Peteva, s obzirom da Rade nije igrao u posljednje četiri kvalifikacione utakmice BiH zbog spomenute povrede.

Inače, Milan je trenutno prvi na tabeli sa 22 boda i ima bod više od drugog Napolija, koji će sutra igrati svoju utakmicu osmog kola protiv Torina.