Krunić asistirao, pa postigao majstorski gol za Empoli (VIDEO)

Bh. reprezentativac u fantastičnoj formi

Udinese je danas u susretu 31. kola italijanske Serije A u sjajnom meču pobijedio Empoli sa 3:2.

Naš reprezentativac Rade Krunić odigrao je odličan meč za Empoli i već u 11. minuti asistirao Caputu za 0:1

Domaći su ubrzo izjednačili preko De Paula u 15. minuti, ali fantastični Krunić u 24. minuti postiže prelijep gol i ponovo donosi prednost Empoliju.

Radetu je ovo bio peti ligaški gol ove sezone uz šest asistencija.

Ipak, De Paul iz penala u 41. minuti pogađa za 2:2, da bi četiri minute kasnije Mandragora matirao golmana Empolija i donio prednost Udineseu od 3:2.

Do kraja duela nije bilo golova, iako je Udinese igrao sa igračem manje od 63. minute kada je zbog dva žuta kartona isključen Zeegelaar.

Krunić je igrao svih 90 minuta za Empoli, koji je na 17. poziciji sa 28 bodova. (Reprezentacija.ba)