Srijeda, 24. Aprila 2024.

Kakva dominacija: Ibrahimović prebolio koronu i u tri minute Interu postigao dva pogotka

Inter i Milan igraju veliki derbi, a rezultat nakon prvog poluvremena  1:2 za Rossonere.

Strijelac oba pogotka bio je Zlatan Ibrahimović koji je u tri minute postigao dva pogotka. Najprije je promašio jedanaesterac nakon čega je odbijenu loptu poslao u mrežu, kod drugog gola iskoristio je ubačaj i loptu pospremio za novo vodstvo svog tima.

Ibrahimović se, podsjećamo, nedavno oporavio od koronavirusa, a iako je 15 dana bio u izolaciji, pokazao je da se nalazi u sjajnoj formi i da je Milan napravio pravi potez što ga je vratio u tim.

U međuvremenu, Inter je smanjio prednost Milana, a strijelac pogotka je Lukaku.