Juniori Dinama iz Zagreba pobijedili Bayern u Minhenu

Juniori Dinama iz Zagreba porazili su danas Bayern u utakmici Lige prvaka koja se igrala u Minhenu rezultatom 2:1.

Dinamovi juniori su priredili senzaciju u drugom kolu juniorske Lige prvaka; savladali vršnjake iz Bayerna.

dinamo-bayern1Ekipa trenera Marija Cvitanovića je pokazala sjajnu predstavu i zasluženo slavila protiv njemačke ekipe.

Dinamo je poveo u 5. minuti golom Ivana Božića iz jedanaesterca, a u 18. minuti prednost je povećala na 2:0, a strijelac je bio Josip Brekalo. Pogodak za Bayern je u 84. minuti postigao Michael Strein.

Juniorima Dinama je ovo prva pobjeda u grupi nakon što je u prvom kolu poražen kod kuće od Arsenala s 0:2.

U juniorskoj Ligi prvaka igraju fudbaleri 1997. godišta i mlađi, uz pravo nastupa trojice rođenih 1996. godine. (AA)