Utorak, 19. Marta 2024.

Golovima Kostića i Stjepanovića Čelik poražen od Tuzla Citya

Čelik je u generalci za novu sezonu Premijer nogometne lige BiH, pred oko 1.500 gledalaca, na Bilinom polju poražen od novajlije i debitanta Tuzla Citya rezultatom 0:2.

Gosti su u 61. minuti poveli golom Ivana Kostića, koji je nakon kornera pogodio glavom za 0:1, a na 0:2 povisio je u 64. minuti prizemnim šutem sa oko 18 metara Nemanja Stjepanović.

ČELIK: Dujković, Livaja, T. Adilović, Karamatić, Bevap, Grahovac, Jamak, Šišić, Dedić, Salčinović, Nikolić. Još su igrali: Ružić, Dilaver, Mujanović, Okić, Mehić, Popović, Duvnjak, Vrhovac. Trener: Adnan Ornek.

TUZLA CITY: Fejzić, Obradović, Kostić, Kojić, Čomor, Stjepanović, Mitrović, Stokić, Nukić, Poturalić, Crnkić. Još su igrali: Stojčev, Šećerović, Širanović, Vukmirović, Omerović, Zilkić, Mahmutović. Trener: Slobodan Starčević. (Fena)