Subota, 20. Aprila 2024.

Golman Željezničara sa 60 metara postigao gol u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

Željezničar je u derbi meču 4. kola Lige za prvaka ugostio Široki Brijeg, a na kraju pobjednika u ovom duelu nije bilo (1:1).

U 36. minuti hladan tuš za domaće. Fantastičnu akciju odigravaju gosti, Dino Ćorić ubacuje za Bagarića, a napadač tima sa Pecare pogađa za prednost od 0:1. Prvo poluvrijeme okončano je minimalnim vodtvom gostiju.

Željo je u nastavku krenuo nešto ofanzivnije, ali prave šanse nisu mogli stvoriti. Imao je dobar pokušaj Ubiparip na otvaranju drugog dijela, ali je šutirao loše iz dobre pozicije.

Do kraja Željezničar nije napravio ništa. Jalovi su bili napadi izabranika Admira Adžema nisu donijeli ništa pred golom gostiju, ali su domaći došli do jednob goda. Nevjerovatan gol postigao je golman Vedran Kjosevski sa 60 metara za konačnih 1:1.