Golijada u Bijeljini: Pršeš pogodio za izjednačenje protiv Radnika na 2:2

Utakmica 12. kola BH Premijer lige na Gradskom stadionu u Bijeljini donijela je po dva gola na obje strane…

Nakon odličnog otvaranja utakmice, prvi su poveli crveno-crni preko Smajića u 9. minuti. Ekipa Radnika u 21. postiže pogodak za izjednačenje, nakon centaršuta lopta je pogodila Beganovića koji je loptu greškom ubacio u svoju mrežu , a u 36. minuti nakon sjajne akcije plavo bijeli postižu pogodak za preokret na 2:1.

Vezano | Sloboda golom Smajića povela u Bijeljini protiv Radnika

Pred sam kraj prvog poluvremena u 42. minuti meča, igrač domaćih Damir Peco u svom šesnaestercu pravi faul nad Pršešom, nakon čega je glavni arbitar dosudio penal za goste. Pršeš je sa bijele tačke bio siguran, te tako donio izjednačenje svom timu. (Tuzlanski.ba)