Četvrtak, 28. Marta 2024.

Gol vrijedan titule: Višća u posljednjoj minuti zabio za Trabzon protiv Galatasaraya

Edin Višća postigao je svoj prvijenac u dresu Trabzonspora u finišu susreta za preokret protiv Galatasaraja (1:2).

Bh. fudbaler je u tim Trabzonspora stigao na zimskom prijelaznom roku iz Bašakšehira, a nije mu trebalo puno vremena da dođe do prvog gola u redovima svoje nove ekipe.

Igrao se 31. minut kada je Alexandru Cicaldau bio siguran realizator jedanaesterca.

Rezultat se nije mijenjao sve do 84. minute kada je Anastasios Bakasetas smanjio rezultat, da bi naš Edin Višća u sudijskoj nadoknadi stigao do prvijenca i donio vrijedna tri boda svojoj ekipi.