Fudbaleri i navijači Barselone ne prestaju sa proslavom titule prvaka Evrope

Igrači i navijači Barselone ne prestaju sa slavljem nakon pobjede u finalu Lige prvaka protiv Juventusa rezultatom 3:1.

Fudbaleri i navijači Barse na stadionu “Nou Camp” u Barseloni na veličanstven način su proslavili titulu prvaka Evrope.

Igračima Barselone su se pridružili i članovi porodica i prijatelji koji su vatrometom proslavili ovaj veliki trenutak za španski klub.

Fudbaleri su zajedno sa navijačima koji su se nalazili na tribinama pjevali klupske pjesme.

Barselona je u subotu na “Olympiastadion” u Berlinu u finalu Lige šampiona savladala Juventus rezultatom 3:1 i tako se popela na evropski tron.

Pogotke za Barsu su postigli Ivan Rakitić u 4., Luis Suarez u 68. i Neymar u 97. minuti, dok je jedini pogodak za italijanski tim postigao Alvaro Morata u 55. minuti utakmice.

Barselona je ovom pobjedom osvojila svoju petu titulu, dok je Juventus do sada dva puta bio evropski prvak u fudbalu. (AA)