Fenomenalan gol iz slobodnjaka: Sa dva gola Pjanić potopio Inter! (VIDEO)

U derbiju Serije A u fantastičnoj utakmici Roma je savladala Inter rezultatom 4:2, dva gola za “Vučicu” postigao je Miralem Pjanić.

Roma je povela golom Gervinha u 21. minutu na asistenciju Adema Ljajića. Ranocchia je na asistenciju Kuzmanovića poravnao rezultat na 1:1. Početkom drugog poluvremena Jose Holebas je završio svoju prekrasnu solo akciju sa odličnim udarcem unutar šestnaesterca. Lopta je uletjela u desnu stranu gola, a Samir Handanović nije mogao spriječiti vodstvo Rome rezultatom 2:1.

U 57. minuti utakmice Pablo Osvaldo se izborio za prostor u šesnaestercu i primio pas koji je poslao Dodo, te je zabio u donji desni ugao za 2:2.

Miralem Pjanić je u šesnaestercu primio loptu koju je poslao Francesco Totti te je smireno zabio u donji lijevi ugao Interovog golmana Handanovića.

U drugoj minuti sudijske nadoknade, Miralem Pjanić je postigao fenomenalan gol iz slobodnog udarca. Savršeno je loptu zavrnuo u lijeve rašlje, Handanović je bio i drugi put nemoćan. (Tuzlanski.ba)