Fantastični Edin Džeko pogodio u derbiju protiv Juventusa

Fudbaleri Intera i Juventusa podijelili su bodove večeras na Giuzeppe Meazza stadionu jer su odigrali 1:1 u 9. kolu Serije A.

Edin Džeko započeo je meč od prve minute za Inter.

Džeko je u 17. minuti bio na pravom mjestu u pravo vrijeme došao je do odbijanca unutar šestnaesterca nakon sjajnog šuta Hakana Calhanoglua i zakucao loptu u gol za 1:0.

Nakon VAR provjere sudac Maurizio Mariani pokazuje da nije bilo ofsajda i gol je priznat.

Džeko je ove sezone već zabio sedam ligaških golova u osam mečeva, dok je jednom pogodio i u Ligi Šampiona.

U 86. minuti sudac Maurizio Mariani dodjeljuje penal gostima nakon što je pogledao VAR snimak. Siguran s bijele tačke bio je Paulo Dybala i to je bilo konačnih 1:1.