Evropska liga: Govedarica pogodio za vrijedan gostujući remi Mostaraca

Fudbaleri mostarskog Zrinjskog danas su u prvom duelu drugog kola kvalifikacija za Evropa ligu odigrali 1:1 na gostovanju kod holandskog Utrechta.

Zrinjski je iznenađujuće stigao do vodstva u 34. minuti. Čirjak je asistirao Govedarici, koji majstorski pogađa za 0:1.

Domaći su nakon primljenog gola stvarali prilike, a do izjednačenja su stigli u 61. minuti preko Kerka.

Do kraja utakmice, Utrecht je pokušavao doći do trijumfa, ali izabranici Harija Vukasa su se uspješno odbranili i stigli do velikog rezultata.

Revanš meč na programu je narednog četvrtka u Mostaru, kada ćemo saznati putnika u treće kolo kvalifikacija za Evropa ligu. (Tuzlanski.ba)