El Clasico pripao Madriđanima: Real bacio na koljena Barcu, Pjanić sjedio na klupi

U prvom ovosezonskom El Clasicu Real Madrid je slavio protiv Barcelone na Camp Nouu.

Real Madrid je u prvom El Clasicu sezone pobijedio Barcelonu u gostima 3:1.

Real je poveo u 5. minuti golom Valverdea, a Ansu Fati je izjednačio samo tri minute kasnije. Gosti su ponovno poveli u 63. minuti golom Ramosa iz penala, a susret je prelomio Luka Modrić prekrasnim potezom u 90. minuti.

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 69. minuti, a u završnici susreta je u šansu gurnuo Viniciusa. No, odbijena lopta došla je do Rodryga koji dodaje Modriću, a on strašnim driblingom dvaput lomi Neta i vanjskih dijelom kopačke kroz dva Barcina stopera zabija u prazan gol za 3:1.

Modriću je to bio drugi gol ove sezone i drugi u samo četiri dana. Podsjetimo, prekrasan gol zabio je i u utorak u porazu od Šahtara u Ligi prvaka 3:2.