Ekipa Safeta Sušića za 30 minuta napravila preokret od 3:0 do 3:4 (VIDEO)

U šestom kolu turske Superlige snage su odmjerili igrači Trabzonspora i Alanyaspora, kojeg sa klupe vodi Safet Sušić.

Domaći su na stadionu “Senol Gunel” već nakon 32 minuta igre imali 3:0, nakon što su Kucka i dva puta Yilmaz pogodili. U sudijskoj nadoknati Love postiže pogodak koji je unio dozu samopouzdanja u ekipu. Nakon poluvremena na terenu je zaigrala potpuno drugačija ekipa Alanyaspora.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama, Fernandes, je u 55. smanjio na 3:2, a Love stigao do hat-tricka golovima u 68. i 82. minuti.

Ekipa bivšeg selektora bh. reprezentacije, Safeta Sušića, je s ovom pobjedom trenutno 11. sa sedam bodova, dok je Trabzonspor na devetom mjestu s bodom više.