Edin Džeko postigao dva gola u remiju Rome i Atalante (VIDEO)

Iako je Roma nakon 40 minuta igre vodila sa 0:3, Atalanta je uspjela da se digne iz mrtvih i da izjednači rezultat do kraja susreta.

Roma je već u 3. minuti susreta 21. kola italijanske Serije A povela na gostovanju kod Atalante, a strijelac je bio bh. reprezentativni kapiten Edin Džeko (32). Roma je u 33. minuti udvostručila vodstvo protiv Atalante, a strijelac je ponovo bio bh. reprezentativni kapiten Edin Džeko (32). Treći gol postigao je u 40. minuti susreta El Shaarawy.

Nakon ubjedljivog vodstva Rome, slijedi preokret. Prvo je krajem prvog dijela pogodio Castagne, da bi u 59. precizan bio Toloi, a onda je Zapata nakon vrlo lijepe akcije matirao slabo postavljenog Olsena i donijeo svom timu izjednačenje.

Pogledajte golove Bh. reprezentativca koji je sa dva gola najavio svoj golgeterski povratak u dresu Rome: