Srdačan gest beogradskog restorana potvrdio je još jednom koliko je naš Dijamant cijenjen i poštovan širom regiona.
Kapiten nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko doživio je prijatno iznenađenje tokom posjete jednom restoranu u glavnom gradu Srbije.
Naime, osoblje beogradskog restorana "Elizabeth" odlučilo je iskazati veliko poštovanje prema bh. napadaču i poželjeti mu sreću pred predstojeće Svjetsko prvenstvo.
Pred Dijamanta je stigao desert na kojem je čokoladom bila ispisana posebna poruka: "Srećan odlazak na Svetsko kapitenu! Elizabeth team".
Džeko je bio oduševljen ovim lijepim gestom, te ga je objavio na svom Instagram profilu.
Srdačan gest beogradskog restorana potvrdio je još jednom koliko je naš Dijamant cijenjen i poštovan širom regiona.