Džeko nastupio u pobjedi Intera, Milan Đurić zabio za Salernitanu

Inter je večeras u derbi utakmici 21. kola Serije A savladao Lazio rezultatom 1:0 i ponovo se vratio na prvo mjesto. Salernitana Milana Đurića u gostima protiv Verone zabilježila je treću prvenstvenu pobjedu (1:2).

Naš Edin Džeko se oporavio od koronavirusa i igrao je od 73. minute za momčad Intera.

Njegova ekipa je povela u 30. minuti preko Bastonija, da bi Immobile pet minuta kasnije zabio za 1:1.

Ipak, Inter do nova tri boda dolazi golom Skriniara u 67. minuti meča.

Fudbaleri Intera su sada prvi na tabeli sa 49 bodova i ovo im je bila osma uzastopna pobjeda u ligi.

Verona i Salernitana odigrali su meč 21. kola Serije A, goste je od 29. minute u vodstvo doveo naš Milan Đurić koji je bio precizan sa bijele tačke. Verona je izjednačila preko Lazovića u 63. minuti a gostima pobjedu u 70. minuti donio je Kastanos.