Džeko i društvo poraženi na Meazzi: Milan nakon preokreta savladao Inter

Fudbaleri Intera i Milana na Meazzi su odigrali gradski derbi u okviru 24. kola Serije A. Milan je preokretom stigao do važne pobjede nad gradskim rivalom (1:2).

Inter je uspio da dođe do prednosti u 38. minuti kada je Perišić pogodio nakon kornera Calhanoglua. Pogodak možete pogledati OVDJE.

I kada se činilo da će Inter privesti meč kraju i doći do pobjede Milan je sve šokirao sjajnim preokretom.

Rossoneri su se u meč vratili u 75. minuti utakmice kada je Giroud uspio da pogodi za 1:1, a gol pogledajte OVDJE.

Samo četiri minute kasnije Giroud je ponovo bio u centru pažnje i uspio je zabiti sjajan pogodak za 2:1 i veliko slavlje navijača Milana.

Drugi gol Girouda za 2:1 možete pogledati OVDJE.