Džekin šef od sreće slomio ruku (VIDEO)

Roma je u posljednjoj utakmici 2. kola italijanske nogometne Serije A, koja je odigrana na Olimpiku, iščupala tek bod protiv Atalante (3:3). Šef struke Rimljana Eusebio Di Francesco dugo će pamtiti ovaj meč.

Trener Rome je nakon trećeg, izjednačujućeg gola koji je u 83. minuti postigao Grk Manolas, snažno udario lijevom rukom u bočni pleksiglas klupe za rezervne igrače.

Odmah je, kako prenose italijanski mediji, osjetio jaku bol te mu je nakon utakmice stavljen zavoj oko ruke. Detaljnim pregledom utvrđeno je da je slomio kost i jučer je podvrgnut rutinskom operativnom zahvatu. Di Francesco je odmah otpušten na kućno liječenje.

– Atalanta je u fantastičnoj formi u usporedbi s nama i mnogim drugim timovima. Zamijenio bih na poluvremenu sedam ili osam igrača da sam mogao. Nisam zadovoljan ni sa posljednjih deset minuta utakmice, jer smo prestali igrati kao tim – rekao je Di Francesco.