Dobre vijesti iz Kijeva: Ukrajina kiksala protiv Kazahstana

Nogometna reprezentacija Ukrajine ponovo je kiksala na svom terenu, a ovaj put bod iz Kijeva odnijela je selekcija Kazahstana.

Domaće je u vodstvo doveo Yaremchuk u 20. minuti utakmice i 1:0 je bio rezultat prvog poluvremena.

Međutim, pola sata prije kraja meča Muzhikov je izjednačio te šokirao domaćine koji nisu ponovo mogli doći u vodstvo.

Ukrajina sada nakon tri odigrane utakmice ima tri boda, iako je igrala kući s Finskom i Kazahstanom.

Francuska je prva sa sedam bodova, Finci imaju dva, dok BiH i Kazahstan imaju po bod iz dva odigrana meča.

Večeras je širom Evrope odigrano dosta utakmica, a svakako je najveće iznenađenje pobjeda Sjeverne Makedonije u gostima kod favorizovane Njemačke.