Deset golova u madridskom derbiju: Briljirao je Diego Costa (VIDEO)

Ne događa se tako često da na madridskim derbijima između Reala i Atletica vidimo deset golova. Tako je, ipak, bilo sinoć na Internacionalnom kupu šampiona gdje su Jorgandžije nadigrale Kraljeve sa čak 7:3.

Briljirao je Diego Costa postigavši čak četiri gola, a po jedan su za Atletico dodali Joao Felix, Correa i Vitolo. Kad je u pitanju Real, golove su davali Nacho, Benzema i Sanchez.

Već nakon prvog poluvremena Atletico je vodio sa 5:0. Real se tek u nastavku susreta razigrao te sa tri postignuta i dva primljena pogotka ublažio poraz.

Utakmica je odigrana na stadionu u East Rutherfordu pred 57.000 gledatelja. (Tuzlanski.ba)