Debitovao asistencijom: Hajrović glavni za prekide u Werderu

Fudbaleri Werdera iz Bremena savladali su u prijateljskom susretu austrijski Innsbruck rezultatom 5:2.

Werder je poveo preko Fritza u trećoj minuti, da bi Petersen udvostručio prednost u 17. minuti. Tri minute kasnije Innsbruck je smanjio rezultat Grundlera, a u 27. minuti Đokić je izjednačio na 2:2.

Asistencija Hajrovića – Novo vodstvo Werderu donio je Garcia u 55. minuti nakon asistencije našeg Izeta Hajrovića. Petersen je postigao svoj drugi gol danas u 63. minuti, a konačan rezultat od 5:2 za tim iz Bremena postavio je Di Santo pet minua prije kraja susreta.

Izet glavni za prekide – Izet Hajrović počeo je meč od prve minute u ekipi Werdera u samom vrhu napada, a u toku susreta trener Robin Dutt ga je koristio na nekoliko pozicija. Hajrović koji je danas bio zadužen za sve prekide u svojoj ekipi, zamijenjen je u 60. minuti.

Našem reprezentativcu ovo je bio debitantski nastup za svoj novi klub i definitivno je da će biti veliko pojačanje za Werder. (Reprezentacija.ba)