Copa America: Japanci dva puta vodili, Urugvaj stizao (VIDEO)

U utakmici 2. kola “Grupe C” na Copa Americi, selekcije Urugvaja i Japana priredili su publici odličan fudbal, a utakmica je završena neriješeno 2:2.

Japan je dva puta vodio, a Urugvaj je uspijevao stizati. Prvo je u 25. minuti pogodio Miyoshi, da bi sedam minuta kasnije Suarez izjednačio sa “bijele tačke”.

U drugom poluvremenu, tačnije u 59. minuti Miyoshi ponovo postiže gol za novu prednost Japana, a bod Urugvaju donio je Gimenez u 66. minuti.

Urugvaj je na čelu tabele sa 4 boda, Čile ima 3 i utakmicu manje, Japan je osvojio 1 bod, dok je Ekvador posljednji bez bodova uz utakmicu manje.

Upravo će Ekvador i Čile svoj meč 2. kola odigati noćas u 01.00 sat iza ponoći po našem vremenu. (Tuzlanski.ba)