Čelik je danas u Simin Hanu sa 2:1 savladao Tuzla City i osigurao povratak u WWin ligu BiH.
Nogometni klub Čelik oglasio se zvaničnim saopćenjem u kojem je navedeno da se otkazuje doček igrača u Zenici i veliko slavlje povratka u WWin ligu.
"Nažalost, primorani smo otkazati večerašnju proslavu povratka u Premijer ligu BiH, koja je bila planirana ispred istočne tribine stadiona Bilino polje. Zbog brutalnog tretmana i postupanja policijskih službenika Tuzlanskog kantona prema našim navijačima nakon utakmice u Simin Hanu, pri čemu je više naših navijača privedeno i povrijeđeno, večeras ne možemo i ne želimo slaviti", napisali su.
Navode da su uz one koji trenutno prolaze kroz teške trenutke "bez obzira na veliki uspjeh ostvaren na terenu i povratak kluba tamo gdje pripada".
"Uprava kluba ovim putem pruža punu podršku svim privedenim i povrijeđenim navijačima. O novom terminu proslave javnost će biti blagovremeno obaviještena. Momci, izdržite", poručili su.
Podsjećamo, Čelik je danas u Simin Hanu sa 2:1 savladao Tuzla City i osigurao povratak u WWin ligu BiH.