Čelik iznenadio i slavio na Pecari protiv Širokog (VIDEO)

U posljednjem susretu 1. kola Premijer lige BiH koji je odigran sinoć, Čelik je na Pecari pobijedio domaći Širokog Brijeg rezultatom 1:0.

Iako se većinu vremena igralo pred Čelikovim golom, gosti su na kraju došli do tri boda zahvaljujući golu Ermina Huseinbašića koji je u 74. minutu poslao loptu u domaći gol nakon kontre gostiju.

Najveću priliku Široki je propustio u 90. minuti kada je Stipe Jurić u situaciji jedan na jedan s protivničkim golmanom promašio gol.

U sudijskoj nadoknadi Čelik je ostao s igračem manje nakon štro je drugi žuti karton dobio Ševkija Resić.

Za sedam dana Široki će u drugom kolu gostovati kod tuzlanske Slobode, a Čelik u Zenici dočekuje Sarajevo. (Fena)