Čelik i Borac odigrali neriješeno, Mladost bolja od Viteza

Nogometaši Čelika na Bilinom polju odigrali su bez pobjednika u suretu s banjalučkim Borcem 1:1.

Gosti su prvi došli u vodstvo u 54. minuti preko Petra Kunića, koji je vješto iskoristio odbijenu loptu od golmana Dujkovića i plasirao je u mrežu. Predhodno je Veselinović snažnim udarcem s 25 metara pokušao da iznenadi golmana domaćih.

Do izjednačenja Čelik je došao u 65. minuti nakon što je Stevo Nikolić vješto iskoristio centaršut Anđušića skrenuo loptu u mrežu Borca.

Do kraja utakmice domćini su pokušali da preokrenu rezultat, ali njihovi napadi su bili neuspješni.

U drugom meču Lige za opstanak Mladost je u gostima savladala Vitez sa 2:1

U nedjelju od 17:00 sati na rasporedu je utakmica između Slobode i GOŠK-a. (Fena)