Brazil furiozno otvorio Copa Americu: “Trica” protiv Bolivije (VIDEO)

U Brazilu je sinoć počelo novo izdanje Copa Americe, a domaća selekcija je na startu nadigrala Boliviju sa 3:0.

Mučili su se Brazilci u prvom poluvremenu, iako su imali dominaciju. Sva tri gola “pala” su u drugom dijelu igre, a dva puta je pogodio Coutinho. Prvi put iz penala u 50. minuti, a zatim i tri minute kasnije.

Konačan rezultat postavio je Everton u 85. minuti, te tako Brazilu osigurao prva tri boda u “Grupi A” u kojoj se večeras od 21.00 sat sastaju Venezuela i Peru.

U “Grupi B” nalaze se Argentina, Kolumbija, Paragvaj i Katar, a u “Grupi C” Ekvador, Urugvaj, Čile i Japan. U narednu fazu takmičenja, odnosno u četvrtfinale prolaze dvije najbolje iz svake grupe te dva najbolja trećeplasirana tima. (Tuzlanski.ba)