Bravo Edine! Gol i asistencija Džeke u premijernom nastupu za Inter u Seriji A

Edin Džeko odigrao je svoj prvi meč u dresu Intera u okviru prvog kola Serije A protiv Genoe.

Inter u sezonu ulazi kao aktuelni prvak Italije, te su odlično počelo jer nakon prvog poluvremena već vodili sa 2:0 protiv Genoe.

Domaći su poveli sa 1:0 u šestoj minuti kada je pogodio Milan Škriniar, a drugi gol u 14. minuti zabio je Hakan Calhanoglu nakon asistencije Džeke.

Džeko je imao jednu šansu sredinom prvog dijela kada je pogodio prečku, ali je u prvom poluvremenu ostavio odličan utisak.

U 74. minuti Džeko sjajno šutira, golman brani udarac ali Vidal posprema loptu u gol za 3:0.

U 88. minuti Vidal sjajno ubacuje loptu u kazneni prostor a Džeko rutinski glavom postiže prvijenac za konačnih i visokih 4:0.

Džeko je već uspio da oduševi navijače Intera i pokazao je da će biti veliko pojačanje za ovaj klub.